Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Náchodě

Bez Šance Fest VIII.- Police nad Metují -Hospůdka

22.07.2022-24.07.2022

HospůdkaPopis akce Bez Šance Fest VIII.- Police nad Metují

Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají
spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují. Chceme spojit příjemné s užitečným a ukázat lidem, že i zábavou se dá pomáhat těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Festival se taktéž vymezuje proti jakémukoliv násilí, rasismu, xenofobii, extrémismu a týrání zvířat.

Výtěžek ze vstupného bude věnován v podobě daru na Oddělení dětské hemato-onkologie Dětské kliniky FN Hradec Králové, které je jedno z osmi specializovaných pracovišť v České republice pro péči o děti se zhoubným onemocněním. Všechny vystupující kapely hrají s maximálně sníženými náklady, čímž vyjadřují podporu našeho záměru.

V roce 2022 se bude konat již osmý ročník. Festival se uskuteční v termínu 22.-23.7.2022 v Polici nad Metují a vystoupí na něm 18 kapel.

Kromě hudebního programu, festival připravuje i doprovodný program s nabídkou sportovních aktivit a kulturně vzdělávacího programu.Cena:420 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Bez Šance Fest VIII.- Police nad Metují -Hospůdka

KOUPIT VSTUPENKY


Bez Šance Fest VIII.- Police nad Metují -Hospůdka


Zaslat odkaz na kulturní akci Bez Šance Fest VIII.- Police nad Metují -Hospůdka na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA